Benab Zero

138 €
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z ZdriemniSi.sk

Na sklade • Viac variantov5,07 €92 % • 3 955 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovPredĺžená zárukaDoplnkové službyZdarma371 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma96 % • 417 recenziíĎalšie informácie

Nosnosť matraca
110 kg
Cestovné

• , zakúpené v more-matracov.sk

• Matrac je stredne tvrdý,takže vyhovuje mojim predstavám o dobrom spánku. Zatiaľ som spokojná, nemám žiadne výhrady. Aj tento rozmer som nenašla hocikde.Takže spokojnosť.

myslím si, že sme vybrali veľmi dobre

110 kg
Cestovné

Ocenenie

Produkt roku 2018 - Top v kategórii

Sendvičový matrac odvodený od obľúbeného modelu ZERO v tvrdšej verzii použitým prírodnej kokosovej vrstvy a obojstrannou 7 zónovou profiláciou s kvalitnej PUR peny. Povrch matraca je tvarovaný obojstranne do nopov, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky a uvolňuju svalstvo počas spánku. Matrac obojstranne použiteľný a je dvojitej tuhosti. Na výrobu tohto matraca bola použita prirodna kokosova vrstva. Matrac je odporúčaný pre páry s váhovým rozdielom.
PARAMETRE MATRACA:

Pevný lamelový rošt

3zákazníci neodporúčajú produkt

myslím si, že sme vybrali veľmi dobre

dobrá kvalita

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v ZdriemniSi.sk

som spokojny s matracom , vrelo odporucam

• , zakúpené v ZdriemniSi.sk

Pomer cena kvalita . Zatiaľ prešla krátka doba od začiatku používania ale doposiaľ spokojnosť .

• matrac je veľmi nepohodlný, bolí z neho celé telo
    • rýchlo sa preležal
    • nie je rozoznať ktorá strana je tvrdšia a ktorá mäkšia

Bola nutná reklamácia a po vyše mesiaci nemám ani peniaze ani matrac

z matraca ma od samého začiatku brutálne bolí chrbát. bedrá, plecia,lopatky, krk, stred chrbta! chcel som podporiť slovenského výrobcu a takto som dopadol. za dobrotu na žebrotu. nikdy viac ziadne slovenske vyrobky. matrac sa vám vôbec neprisposobí. je to proste šmejd. 7 zonový šmejd. ževraj stredne tvrdý :D tvrdosť tam vôbec necítit ... má byť stredne tvrdý, takže by som mal cítiť nejakú tvrdosť, ale vôbec tvrdosť necítit a ani mäkosť. je to fakt veľmi zlý matrac. rovná neprispôsobivá plocha bez pocitu mekosti alebo tvrdosti. nepomohol mi ani vrchný matrac od dormea. musím teraz vyhodiť dalšie peniaze na iny matrac, pretože benab je proste šmejdácky výrobca. ani vám nevedia povedať ktorá strana matraca je tá mäkšia a ktorá je tvrdšia, lebo to sami nevedia. na obrázkoch v male su uplne ine farby než tie ktoré vám prídu. jedna strana je zelená a druhá oranžová. citelne fakt neviem ktorá je tvrdšia. proste je to nejaký divný matrac. nechápem toľko dobrých recenzíí. asi ludom dobre je*e, alebo benab si sám sebe naposielal "matrace" a fajne si ich tu aj sami ohodnotili. doteraz mi ani neodpísali že ktorá strana je tvrdšia. je to neuveritelne. na fb nevedeli, povedali že mam napisat mail, tak som ho napísal a nič. proste vživote ludia nenakupujte nič od benabu. ani ponožky by som si tam už nekúpil. hanba. dúfam že odradím od kúpy čo najviac ludí. fakt neprajem nikomu takéto niečo čo musím zažívať teraz ja. vyhodil som 120 eur za "matrac" ktorý dnes večer pojdem vyhodiť ku kontajnerom. dúfam že ho tam nenájde nejaký bezdomovec a nevezme si ho, lebo chudák by prišiel o chrbát. vrátil by som ho hned, ale mall zrušil predajnu v žiline a nechceli mi poslat kuriera. a naschval som sa informoval pred kúpou či posielaju kurierov pre velke veci, ked uz neni v ZA pobočka a hovorili že áno. teraz uz ked som nakúpil tak teraz uz neposielaju samozrejme kuriera, aby ste náhodou nemohli vrátit tovar. toť asi všetko. chcel som toho napísať ktomu "matracu " viac ale toto snád stačí. Prajem pekný deň BENAB :) ešte doplním že pred týmto " matracom " som nemával bolesti chrbta . občasne proste ako asi každý ale teraz extrémy. odrána do rána bolesť vdaka benabu. dakujem pekne.

Dá sa na ňom pohodlne spať

• , zakúpené v i-matrace.sk

• cena,prevedenie ,