ComfortMatrace Wellten Plus 1 + 1

Taštičkový matrac WELLTEN PLUS 22 cm 1 + 1 Charakteristické vlastnosti výrobku: - PUR pena s masážnym profilom T30/38 s technológiou RIHFOAM zaisťuje správne uchytenie celého...
320 €

Tvrdosť matraca
tvrdosť 3 - stredne tvrdé
Počet zón

• , zakúpené v ComfortMatrace

Veľmi dobre sa na ňom spí, ráno vstávam odpočinúty, čo ma veľmi teší. Určite odporúčam matrace od tejto spoločnosti. Som veľmi spokojný

• Splňa moje parametre

tvrdosť 3 - stredne tvrdé
Počet zón

Taštičkový matrac WELLTEN PLUS 22 cm 1 + 1

Charakteristické vlastnosti výrobku:

• PUR pena s masážnym profilom T30/38 s technológiou RIHFOAM zaisťuje správne uchytenie celého tvaru tela,
  • Matrac má 7 zón pre optimálnu polohu a flexibilitu bodu počas spánku,
  • Taštičkové pružiny, každá samostatne potiahnutá vysoko elastickým materiálom, celkom viac ako 289 taštičkových pružín/m3 vytvorené technológiou extendedHardtex
  • Plsť umiestnená medzi vreckovým jadrom a penou, zvyšuje pevnosť matraca a tiež predlžuje jeho životnosť
  • Matrac je obojstranný. Okrem toho sa obe strany líšia tvrdosťou, čo dodáva matracu väčšiu všestrannosť.

7 zón matraca rôznej tvrdosti umožňuje perfektnú priliehavosť a oporu rôznych častí tela. Základom matraca sú taštičkové pružiny, ktoré sú uložené v samostatných vreckách z netkanej textílie. Vďaka tomu, že každá pružina je zakotvená do samostatnej časti, dochádza k eliminácii ochabovania jednotlivých zón (každá z pružín sa nachádza v samostatnej taštičke a pracuje nezávisle od ostatných).

Zamatovo hladký a prešívaný poťah na matrac ALOE VERA s dutými vláknami zaisťuje vynikajúcu priedušnosť a pohodlie na dotyk. Jeho mimoriadna priedušnosť uľahčuje cirkuláciu vzduchu a prispieva k zdravému a osviežujúcemu spánku. Tento kryt je tiež ideálnou voľbou pre alergikov vďaka svojim hypoalergénnym vlastnostiam a antibakteriálnej liečbe. Okrem toho je jemná a prospešná ALOE VERA jemne začlenená do vlákien obalu a prináša taký komfort, ktorý podporí váš pokojný spánok každú noc. Poťah je možné prať pri 40 °C pri nízkych rýchlostiach bez následného žehlenia alebo sušenia v sušičke.

Tento model matraca je odporúčaný pre osoby do 150 kg. Ďalšou výhodou tohto matraca je záruka 20 rokov na pružinové jadro poskytovaná výrobcom.

Matrac má 7 zón pre optimálnu polohu.

Taštičkové pružiny, každá samostatne

• Splňa moje parametre

• Kvalitné, pohodlne
  • , zakúpené v ComfortMatrace

• Super rýchla dodávka tovaru super jednanie telefonicky overenie správnosť objednávky dobré zabalené a vyložené plus odnesene na miesto odporúčam všetkým obchod aj prepravu 100%