Dormeo Fresh Prima

Počet zón
Nosnosť matraca
130 kg

• , zakúpené v Dormeo

Kvalitný matrac, konečne sa dobre vyspíme.

• , zakúpené v Dormeo

zatiaľ ho mám ešte krátku dobu a som veľmi spokojná,verím,že taký kvalitný aj zostane.

• , zakúpené v Dormeo

Kupovali sme matrace pre deti.

Zatiaľ sme spokojní, matrace sú kvalitné, relatívne tvrdé, čo nám vyhovuje, a zdá sa, že aj dosť dobre odvetrané (tzn. deti sa napriek horúcim letným mesiacom až tak nepotia).

Odporúčam.

Tvrdosť matraca
tvrdosť 3 - stredne tvrdé
Počet zón
Nosnosť matraca
130 kg

3-zónový matrac vysokej kvality Vás prekvapí nie len najnovšou technológiou penových pružín, ktoré sa prispôsobia každému pohybu, ale aj skvelou priedušnosťou, 2 cm pamäťovej peny všitej do poťahu matraca pre väčšie pohodlie.TVRDOSŤ: stredne tvrdý (škála tvrdosti 7/10)VÝŠKA (HRÚBKA): 18 cmMAX. NOSNOSŤ: 130 kgPOŤAH: snímateľný, pranie na 40°CSKÚŠOBNÁ DOBA: 60 dníZÁRUKA: 15 rokov

• , zakúpené v Dormeo

Kvalitný matrac, konečne sa dobre vyspíme.

• , zakúpené v Dormeo

Kupovali sme matrace pre deti.

Odporúčam.

• , zakúpené v Dormeo

• mam ho iba par dni zatial som spokojny
  • , zakúpené v Dormeo

S matracom som veľmi spokojná, ráno keď vstanem tak som vyspatá a svieža.

• matrac je dosť vysoký
  • , zakúpené v Dormeo

Zatiaľ sme vyskúšali iba jednu noc, všetko hovorí v prospech Dormeo.

• , zakúpené v Dormeo

• Výborný matrac s pamäťovou penou,spánok ako v bavlnke

• Zdravý spánok

• Tvrdost je super.