Dormeo Hero

Najprv by som ho musela dostať. Bol nedoruceny

• konečne ma nebolí chrbát

Dodnes so nedostal blok tak kde je

Počet zón

Trápia Vás bolesti chrbta? Pohodlný, priedušný a kvalitný doplnkový matrac s 3 zónami uvoľní každú časť Vášho tela. Revitalizačná úprava Vám pomôže dobiť si baterky. Ideálne riešenie pre vyležaný gauč, tvrdú posteľ, na festivaly, chaty aj pre návštevu. Poťah môžete prať v práčke pri 40°C.

Najprv by som ho musela dostať. Bol nedoruceny

• konečne ma nebolí chrbát

Dodnes so nedostal blok tak kde je

SOM RADA ŽE SOM SI HO MÁM

• , zakúpené v Dormeo

• Ideálny pre vyrovnanie nerovného povrchu napr. rozkladacieho kresla. Oveľa kvalitnejší spánok.

- zatiaľ som nezistila

dobre sa spi nanom

Dakujem som spokojna

Uz lepsie spavam akurad by mal mat sirku 90

• , zakúpené v Dormeo

S produktom som maximálne spokojná. Odporúčam ho.

• kvalitný výrobok