Dormeo iMemory S Plus

• Pohodlný na spanie aj na denný pobyt
    • Ťažší ako väčšina matracov

• Výborná kvalita, super spanie
  • , zakúpené v Dormeo

Po dlhom váhaní som sa rozhodla objednať matrac ,musím uznať že to bolo moje najlepšie rozhodnutie.Konece sa prebudzam bez bolesti chrbtice .Veľmi je spokojny aj môj syn a tento rok som zakúpila matrac aj mojej mame ,ktorá po prvej noci povedala ,že sa zobudila bez bolesti .Vrelo odporúčam, každému tento matrac .Oplatí sa investovať do tejto matraci ,pretože keď sa človek dobre vyspí a vstane s úsmevom na tvári celý deň ma krajší

Tvrdosť matraca
tvrdosť 1 - veľmi mäkké
Počet zón

Vysokokvalitný 3-zónový hypoalergénny matrac vyrobený ocenenou technológiou Octaspring® s hrúbkou 20 cm. Ideálny pre každú polohu pri spánku a pre každú postavu a zároveň ponúka možnosť prispôsobiť si tvrdosť matraca z mäkkého až po veľmi tvrdý. Poťah z mäkkej pamäťovej peny sa môže prať v práčke. Skúšobná doba 60 dní a predĺžená záruka 15 rokov.

• Výborný matrac
    • Pohodlný na spanie aj na denný pobyt
    • Ťažší ako väčšina matracov

• Výborná kvalita, super spanie

• , zakúpené v Dormeo

Este len skusame, zatial sme len jednu stranu matraca pouzivali, zatial fajn.

• Nic
    • Predrazene
    • Nekvalitne

Kupene bolo v novebri 2021.
    Uz jedna strana je vylezana.
    Ocakaval som ze nieco vydrzi za 700 eu.
    Budeme to riesit...

• Nepohodlne spanie

Dobre sa mi spí

• Veľmi dobrý matrac

Ešte som na novom matraci veľa nenaspal, ale môžem povedať že rozdiel som cítil hneď po prvej noci. Predtým som mal kvalitný pružinový a je to obrovský rozdiel.

• , zakúpené v Dormeo

Tvrdosť matrace sa da prispôsobiť vašim potrebám .

• , zakúpené v Dormeo

Matrac máme krátko, zatiaľ sme ešte neskúšali všetky možnosti jeho nastavenia. Ale už teraz matrac hodnotím veľmi pozitívne. Je pohodlný.