Jaamatrac Bambino Console

Obojstranný matrac pre det. Použité prírodné materiálny pohánka a kokos majú vynikajúce antialergické vlastnosti. Matrac je zložený z polyuretánovej peny s vysokou...
64 €

• pomerne nízky matrac, vhodný skôr na pevný rošt, určite nie na lamelový

dobrý pomer cena/kvalita

• výška matraca je v porovnaní s objednávkou o 2 cm nižšia

• Cena zodpovedá kvalite
    • Konkretne v tomto produkte ktory sa uvádza ze je vhodný pre alegikov sa nachadza pohanka ktora vsak moze byt alergén ale vrstva sa da tat dole je na gumicky

Tvrdosť matraca
tvrdosť 3 - stredne tvrdé
Matrace do postielky
Nosnosť matraca
100 kg

Matrac je zložený z polyuretánovej peny s vysokou elasticitou, ktorá zvyšuje pevnosť matraca a zabezpečuje komfortný spánok. Pohánková vrstva je tvorená škrupinami zrniečok pohánky, ktoré sú všité do vankúšikov, aby nedochádzalo k presúvaniu pohánky. Kokosová vstva má vynikajúce protiplesňové a antialergické vlasnosti. Súčasne reguluje ideálny prietok vzduchu vo vnútri matraca.

Matrac je doplnený o príjemný poťah, ktorý je možný prať v práčke.

Kategória tvrdosti matraca:

• výška matraca je v porovnaní s objednávkou o 2 cm nižšia

• Cena zodpovedá kvalite

S matracom som spokojna.

• , zakúpené v Detská posteľ.com

• zakladny matrac za dobru cenu

• zodpovedá popisu
  • , zakúpené v Ja a matrac

• Na obrázku je to úplne iné ako v skutočnosti. Pohánková časť vyzerá takto: nasypaná pohánka na matraci a je obalená priesvitnou textíliou.....Matrac ked prisiel zrolovaný mal asi 3cm výšku, nechali sme ho ,,nafukovať" týždeň a aj tak to nie je ako má byť.
    • Matrac sme kupovali v oktobri 2021 a uz teraz vidiet vylezane casti.
    • Popravde som sklamaná.

• výhoda

• Praktické balenie
    • Kvalitne prevedenie

Dlho som hladal na rôznych stránkach matrac atypickych rozmerov. Len na tejto jedinej mali širokú ponuku rôznych rozmerov a hrúbok. Matrac už pár chvíľ mame a som stále spokojný. Kuriér bol ochotný prísť po dohovore aj večer , balenie bolo prekvapivo spratne, s rýchlym nadobudnutím tvaru na drevenom rozte postele po rozbalení. Matrac takmer vôbec nepachol. Zároveň je výhodou kúpa aj dodatkovej tovaru ako plachty a chrániče v jednom nákupe .

• , zakúpené v Detská posteľ.com

• Matrac je dobry ako ma byt