Jaamatrac Hunt Maximal

Tvrdosť matraca
tvrdosť 4 - tvrdé

• , zakúpené v Detská posteľ.com

Potah matracu bol zachyteny, vytiahnute jedno ocko. Zistila som hned pri rozbalovani. Matrac moc nesedi na postel kt.sme objednali a to nie som moc rada kedze som im volala predtym nez som vsetko objednala zavazne.

• cena vs kvalita
    • maksi

naozaj skvelý matrac za veľmi priaznivú cenu, dobre mi poradili v eshope

Tvrdosť matraca
tvrdosť 4 - tvrdé

Odolný matrac, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. Taštičkový matrac Hunt Maximal Kokos je zdravotný matrac s taštičkovými pružinami v siedmich zónach tvrdosti. Tento matrac je doplnený o kokosovú dosku, ktorá ma protipliesňové a antialergické vlastnosti. Kokosová vrstva navyše absorbuje vlhkosť a reguluje prietok vzduchu vo vnútri matraca. Taštičkové pružiny sú vyrobené technológiou NanoHard.

Matrac je doplnený o sťahovací poťah na zips, ktorý je možné prať v práčke.

Kategória tvrdosti matraca:

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Detská posteľ.com

• cena vs kvalita
    • maksi

• S matracom nie som spokojný. Nakoľko na ňom spím veľmi málo pretože cestujem, je strašne mekký. Kupoval som ho pred rokom.Pri kúpe som kupoval matrac kde bola ucedená tvrdosť h4/h5. No dnes je trieda tvrdosti tohto istého matraca uvedená h2/h3. Urobte si názor samy. Nie je možné ho vrátiť. Ďakujem.

naozaj skvelý matrac za veľmi priaznivú cenu, dobre mi poradili v eshope

• Cena zodpovedá kvalite
  • , zakúpené v Poschodovky.sk

• príliš mäkký aj keď mal byť polo-tvrdý až tvrdý
  • , zakúpené v Ja a matrac

matrac je maksi, ale taky mi aj vyhovuje

• matrac zodpovedá opisu
  • , zakúpené v Poschodovky.sk

Super, za tu cenu som cakal omnoho horsi matrac, vyspal som sa fajn...

• , zakúpené v Wilsondo.sk

Dobre sa na nom spi, sme nadmieru spokojny za tu cenu