Panmatraci EXOTIK Plus

Počet zón
Nosnosť matraca
120 kg

• , zakúpené v PanMatraci.sk

Vysoký matrac, veľmi pohodlný, oproti predchádzajúcemu matracu nezvyk, lebo nikde netlačí :-)....trochu mäkší ako som čakal...ale 100 % spokojný

• , zakúpené v DOBRANOC.SK

• kvalitný matrac za dobrú cenu
    • po veľmi krátkej dobe sa odnímateľný poťah začal žmolkovať,

Typ matraca
pružinový
Počet zón
Nosnosť matraca
120 kg

Vysoko kvalitný ortopedický 22 cm vysoký matrac so 7 - zónovým taštičkovým jadrom v kombinácii s VISCO elastickou penou (pamäťová pena) a vrstvou prírodného kokosového vlákna. Jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v tvare včelieho plastu a navyše v 7 anatomických zónach tvrdosti, čo zvyšuje ortopedický efekt a zlepšuje krvný obeh. Tento matrac reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám Vášho tela.

• Ziadne
    • Kupili sme si tento matrac pre vybranu tuhost.
    • Uz pri prvom prebrati som si nebol isty ci sme si spravne vybrali.Matrac prisiel skruteny vo velkej skatuli. Tuhostou matraca a tastickami mi to bolo divne. Po rozlozeni na postel som si nan sadol, to bol pocit ako do sadnutie do sena. Matrac sa stlacil na tolko ze som bol na druhej strane matracu. Ked som si lahol tak sa vaha rozlozila tak norme ale casom spania matrac zacal povolovat s tuhosti...Zadok utopeny, nohy hore,ramena hore. Rano vstavam spoteny nevyspaty. Je uplne jedno na akej strane matraca ci polohe budeme spat.
    • Tento matrac cele zle. Ani to kokosove vlakno mu nepomaha.
  • , zakúpené v DOBRANOC.SK

• kvalitný matrac za dobrú cenu
    • po veľmi krátkej dobe sa odnímateľný poťah začal žmolkovať,

• , zakúpené v PanMatraci.sk

ešte sme ho nestihli otestovať, keďže prerábame celý byt, ale vyzerá byť kvalitný, je vysoký (22cm), pružný, snáď sa na ňom bude dcére dobre spať.

ok

Super, výborne

• cena vs.kvalita tovaru

nemusím behať po obchodoch, rýchle dodanie